Przychodnia Pediatryczna działa od 1997 roku w ramach Niepublicznego Zakładu Opieki Zdrowotnej. Jest to kontynuacja wieloletniej pracy gabinetu pani dr Barbary Drzewieckiej. Możemy powiedzieć, że leczymy kolejne pokolenia pacjentów już od 1969 roku, a "mała" Marysia z zaufaniem przyprowadza do nas swojego Jasia. Pacjentom oferujemy tradycyjną wiedzę medyczną, niemniej wykorzystujemy także metody leczenia niekonwencjonalnego. Wiele niepokojów naszych pacjentów rozwiązujemy przez telefon.

Atrakcyjna dla dzieci poczekalnia

W poczekalni proponujemy Państwu muzykę relaksacyjną. Kolorowa poczekalnia to Kraina Zabawek - budujemy ją wspólnie z naszymi pacjentami. Z domku Baby Jagi prosto do gabinetu - czemu nie? W naszej przychodni mamy miejsce dla całej rodziny - może z dzieckiem przyjść i mama, i tata, i babcia... wszystko to po to, aby maluchy czuły się bezpiecznie.

Szczepienia

W ramach Przychodni Pediatrycznej działa zatwierdzony i kontrolowany przez Wojewódzką Stację Epidemiologiczną punkt szczepień. Szczepimy szczepionkami zalecanymi przez Ministerstwo Zdrowia w oparciu o najnowszy kalendarz szczepień. Stosowane przez nas szczepionki są powszechnie stosowane w krajach Unii Europejskiej.

Komputerowa kartoteka

Każdy pacjent ma założoną kartotekę w komputerowej bazie danych - wszystkie notatki z wizyty, badania dodatkowe - są skanowane, dzięki czemu możemy popatrzeć na historie leczenia z "lotu ptaka" - od chwili przybycia do poradni, oraz kontrolować telefonicznie, w rozmowach z rodzicami, przebieg leczenia.

Pomoc telefoniczna

W nagłych przypadkach pacjenci mogą uzyskać pomoc, w innych godzinach i dniach, po uprzednim telefonicznym kontakcie (+48 32) 252 52 18

Tylko w weekendy i święta od 11.00 do 18.00:
tel. kom.: 881 959 001

galeria zdjęć Przychodni